تصویر لودر

پیام مشترک ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد ، سرکار خانم دکتر الهه عزتی ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد طی پیام مشترکی فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر راتبریک گفتند.

درمتن این پیام آمده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به شمار می آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

بی تردید آزادسازی خرمشهر تاریخ پرافتخار مقاومت ملتی را روایت می کند که در راه دفاع از اصول و ارزش های انقلاب اسلامی و وفاداری به حضرت امام راحل ( ره ) تا پای جان با صلابت و استوار ایستادند تا خورشید اقتدار و امنیت، به پهنای ایران اسلامی بتابد و دشمن از تهاجم و تعرض به این مرز و بوم، برای همیشه مایوس بماند.

اینجانبان ضمن تبریک و تهنیت سالروز این نصر بزرگ الهی به فاتحان خرمشهر، خصوصاً خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس ، توفیقات همگان را در مسیر معرفی و پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ عزت جمهوری اسلامی ایران در سایه رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند سبحان مسئلت داریم .

 

Loading

فهرست