تصویر لودر

حضور دکتر مجید براتی معاون آموزش،تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در جمع پژوهشگران پراستناد ۲ درصد برتر دنیا

به گزارش وبدا_اسدآباد:براساس گزارش موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام، دکتر مجید براتی معاون آموزش ،تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، در جمع ۲ درصد پژوهشگران برتر دنیا در سال ۲۰۲۲ قرار گرفت.

لازم به ذکر است، ۲۱ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان، در این لیست حضور دارند.

این رتبه بندی، بر پایه آخرین یافته­ های پروژه مشترک الزویر و گروهی از پژوهشگران دانشگاه استنفورد که به «فهرست دانشگاه استنفورد» معروف شده است انجام می شود. این گروه در چند سال اخیر، با تحلیل داده ­های پایگاه اسکوپس بر اساس روش­ شناسی ویژه ­ای، اقدام به شناسایی و ارائه فهرستی از پژوهشگران پراستناد برتر جهان در یک پایگاه اطلاعاتی کرده اند.

به گفته رئیس موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام، تازه ­ترین بروزرسانی این پایگاه در مهر ماه ۱۴۰۲ (اکتبر ۲۰۲۳) منتشر شده است.

این فهرست، عملکرد استنادی نویسندگان را به ازای بروندادهای پژوهشی منتشر شده آنان در ۲۲ حوزه موضوعی اصلی و ۱۷۴ حوزه فرعی تحلیل کرده و بر این اساس، نویسندگانی را که در زمره پژوهشگران پراستناد دو درصد برتر جهان قرار گرفته ­اند معرفی کرده است.

مدیریت روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد این موفقیت بزرگ را خدمت استاد فرهیخته جناب آقای دکتر براتی و جامعه علمی دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض می نماید و برای ایشان از خداوند متعال آرزوی صحت، سلامتی و تندرستی را آرزومندیم.

مدیریت روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد

 

Loading