تصویر لودر

لینک اطلاعیه مصاحبه

اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدام پیمانی مهر ماه ۱۴۰۲

پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی مهر ماه ۱۴۰۲ که بر اساس نتایج اولیه اعلام شده از سوی جهاد دانشگاه واجد شرایط شرکت در مصاحبه عمومی و ارزیابی تکمیلی گردیده­اند می­توانند  از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ لغایت چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ با توجه به جدول زمانبندی ذیل جهت شرکت در مصاحبه حضور یابند.

ردیف شغل مورخ
۱ ماما ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ یکشنبه
۲ کارشناس بهداشت خانواده ۱۴۰۲/۱۰/۱۸دوشنبه
پزشک عمومی
۳ کارشناس بهداشت محیط ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ سه شنبه
کارشناس آزمایشگاه
کارشناس فناوری اطلاعات سلامت
۴ کارشناس سلامت روان ۱۴۰۲/۱۰/۲۰چهارشنبه
کارشناس مبارزه با بیماریها
کاردان فوریتهای های پزشکی
کارشناس فوریتهای های پزشکی

 

 

  • ساعت شروع پذیرش داوطلبان واجد شرایط فرایند مصاحبه از  ۷:۳۰  الی ۸:۰۰ می باشد.

روند مصاحبه براساس جدول اعلام شده خواهد بود  لذا داوطلبان می بایست در تاریخ و ساعت مقرر در کانون ارزیابی شایستگی داوطلبان آزمون استخدامی حضور یابند. برابر دستورالعمل ، پذیرش داوطلب برای ورود به انجام مصاحبه حداکثر تا قبل از اتمام روال ارزیابی تکمیلی (خروج) اولین داوطلب مجاز خواهد بود.

 

همراه داشتن موارد ذیل اجباری می باشد؛

  1. همراه داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه
  2. در صورت کسب‌ مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره هاي معتبر استانی‌ و ملی‌ و جهانی‌ ارائه اصل و تصویر مدرک ( بدیهی است درصورت عدم ارائه اصل مدرک در زمان مصاحبه امکان دریافت و اختصاص امتیاز به داوطلب امکان پذیر نخواهد بود)

تذکر ۱ :   درصورت عدم مراجعه در تاریخ و ساعت مقرر امکان  انجام مصاحبه در تاریخ دیگر مقدور نبوده و داوطلب از روند مصاحبه حذف می­گردد.
تذکر ۲از آوردن وسایل الکترونیکی اعم از هرگونه تلفن همراه ، هندزفری ،MP3 پلیر، ساعت هوشمند ، و همچنین سایر وسایل شامل کیف ، دفتر، سررسید ، جزوه ، لب تاب ،و… خودداری نمایید. همراه داشتن وسایل مذکور هنگام برگزاری مصاحبه ممنوع بوده و ازمصادیق تخلف و تقلب به حساب می آید.
تذکر ۳داوطلبان می بایست یک روز قبل نسبت به شناسایی  آدرس مرکز آزمون اقدام نمایند تا در تاریخ مقرر بدون هرگونه تاخیری در جلسه حضور یابند.

  • با عنایت به ضیق وقت،به مدارک و مستندات ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.لذا مجدداٌ و موکداً اعلام می دارد : لازم است مدارک مورد نیاز تهیه و داوطلبین شخصاً و به صورت حضوری در موعد مقرر تحویل نمایند.
  • بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از فرآیند استخدام تلقی و طبق مقررات از سایر افراد جایگزین  دعوت خواهد شد.
  • باتوجه به احتمال طولانی بودن فرآیند مصاحبه (صبح و بعدازظهر) و لزوم حضور فرد تا پایان مصاحبه از داوطلبان درخواست می­شود نسبت به اطلاع­رسانی این موضوع به خانواده های خود اقدام نمایند.
  • یادآور می­گردد ارزیابی تکمیلی براساس محورهای مندرج در صفحه ۱۸ دفترچه راهنمای آزمون استخدامی به شرح ذیل برگزار خواهد شد.

آدرس محل برگزاری مصاحبه: اسدآباد، میدان امام خمینی(ره)، ابتدای خیابان رفسنجانی، ستاد دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد

Loading

فهرست